خط مشی کیفیت

بسمه تعالی

 

 

شرکت لوله و پروفیل سپنتا تهران، به عنوان اولین و یکی از بزرگترین شرکت­های تخصصی در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فولادی، با اتکا به خداوند بزرگ، اصلی­ ترین هدف خود را ”ارتقاء کیفیت تا برترین سطح“ قرار داده است تا با جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان و ادای کامل حقوق آنان و تامین حداکثری منافع ذینفعان شرکت، نقش خود را در خدمت مؤثر به میهن اسلامی به خوبی ایفا نماید و با سرمشق قرار دادن اصول و باورهای زیر از طریق افزایش بهره­وری و کاهش هزینه­ها و ممانعت از اتلاف منابع در این راستا تلاش می­نماید:

  1. کیفیت امری فراگیر و متأثر از عملکرد تمامی اجزاء شرکت می­باشد. لذا بازنگری فرآیندها جهت بهبود مستمر و مداوم کیفیت از اصول اساسی شرکت سپنتا تهران می­باشد.

  2. شرکت سپنتا تهران همواره مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و اهتمام خود را در شناسائی و برآورده نمودن نیازها و خواسته­های مشتریان بر اساس برترین کیفیت، به عنوان اصل، ضامن بقای شرکت خواهد بود.

شعار شرکت سپنتا تهران : ”حق مشتریان ما، دریافت برترین کیفیت است “

 

  1. شرکت سپنتا تهران تلاش خود را جهت ارتقای سطح بهره­وری و افزایش دانش فنی شرکت و کارکنان خود (به عنوان با ارزش­ترین رکن شرکت) و نظام ­مند نمودن فرآیندها و مؤثر کردن فعالیت­ها مصروف خواهد کرد. بدیهی است این امر تنها با مشارکت نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد با خصیصه درستکاری، در محیطی صمیمی و پویا قابل حصول خواهد بود.

  2. مدیریت شرکت در راستای حفظ و صیانت از اعتماد و حقوق سهامداران خود، به دنبال دستیابی به جایگاه برتر در صنعت لوله و پروفیل کشور و تولید محصولات مورد نیاز با کیفیت برتر و استاندارد جهانی می­باشد.

  3. مدیریت شرکت استاندارد ISO 9001-2008 را به عنوان الگویی جهت استقرار سیستم مدیریت کیفیت انتخاب نموده و ضمن اعلام پایبندی خود به اهداف فوق و همچنین اهداف کیفی و کمی مشخص شده و بازنگری آنها، از تمامی همکاران انتظار دارد، آنها را در دستیابی به تعهدات فوق یاری رسانند.

نماینده­ ی مدیریت در سیستم با همکاری بازرسین و ممیزین داخلی، مسئولیت و اختیار تام در نظارت بر عملکرد سیستم و اجرای آنرا به عهده خواهند داشت.

 

                                                                                 سید عبدالرسول عدنانی

                                                                               مدیـــــر عامـــــل

                                                                                                                                            1392/07/10